Filter Sortering Sortering Filter Sortering Sorteringsmuligheder Relevans Pris: Laveste først Pris: Højeste først Navn: A–Å Navn: Å–A Mærke: A–Å Nye produkter Produktlinje Produktlinje Dubai Style Freia Tablet Standard Karl Fazer Tablet Standard Lindt Lindor Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Pouch Milka Tablet Medium Milka Tablet Small MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Small Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Oprindelsesland Oprindelsesland Belgien Bulgarien Canada Danmark EU Finland Frankrig Italien Litauen Nederlandene Norge Polen Schweiz Slovakiet Storbritannien Sverige Tyskland Ungarn USA Østrig Specielle udgaver Specielle udgaver Heinemann Edition Travel Edition Pris Pris Fra Til Mærke Mærke After Eight Anthon Berg Barebells Bounty Box the Original Celebrations ChocoMe Cloetta Daim Dumle Fazermint Ferrero Ferrero Rocher Freia Friis-Holm Geisha Godiva Guylian Hershey's Karl Fazer Kex Kinder KitKat KK Lindt Liquer Fills M&M Maltesers Marabou Mars Mellow Merci Milka Milky Way Nestlé Neuhaus Niederegger Nutella Quality Street Raffaello Reese's Riesen Ritter Sport Simply Chocolate Smarties Smash Snickers Summerbird The Mallow Toblerone Toffifee Toms Tony's Twix Kategori Kategori Bar chocolate bar Chokolade9 Chokoladepastiller18 fyldt chokolade15 Konfekture/Nonfood sæt22 Marzipan miscellaneous Praline 380 Vare(r) Friis-Holm Chocolate Gold winners collection 100g Friis-Holm 279,00 kr. (2.790,00 kr. / 1 kg.) Neuhaus Pistachio Collection 85g Neuhaus 165,00 kr. (1.941,18 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Snickers Bar, 50g Snickers 19,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Travel Edition M&M'S Mini Choco linser af mælkechokolade i en sukkerskal M&M 85,00 kr. (274,19 kr. / 1 kg.) Travel Edition Kinder Surprise, 80g Kinder 79,00 kr. (987,50 kr. / 1 kg.) responsiblechoice Tony's Chocolonely Fairtrade mælkechokolade med minimum 32 % kakaotørstof og hasselnødder. Fremstillet i Belgien. 240g Tony's 85,00 kr. (354,17 kr. / 1 kg.) Mellow Chocolate Coffee Colombia 53g Mellow 59,00 kr. (1.113,21 kr. / 1 kg.) Niederegger Classics 375g Niederegger 199,00 kr. (530,67 kr. / 1 kg.) Maltesers Bucket-mælkechokolade, 440g Maltesers 189,00 kr. (429,55 kr. / 1 kg.) Special Offer Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Milk 212 g Lindt 99,00 kr. (466,98 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 40,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Everyday Low Price Multibuy Mars Bar, 51g Mars 19,00 kr. (372,55 kr. / 1 kg.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Everyday Low Price Multibuy DAIM 250G MINI MÆLK KARAMEL Daim 95,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg.) DAIM-BUY 2 FOR 129.00 Summerbird Coffee Lovers 100g, økologisk Summerbird 66,00 kr. (660,00 kr. / 1 kg.) Chokoladeovertrukne vingummier - dragée Box the Original 69,00 kr. (600,00 kr. / 1 kg.) Assorterede Lindt Napolitains med saltet karamel Lindt 289,00 kr. (578,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Marabou DAIM 170g Marabou 49,00 kr. (288,24 kr. / 1 kg.) Geisha‑rejseæske 295g Geisha 105,00 kr. (355,93 kr. / 1 kg.) Chokoladeovertrukne vingummier - dragée Box the Original 119,00 kr. (476,00 kr. / 1 kg.) responsiblechoice Travel Edition AFTER EIGHT Orange 400g After Eight 119,00 kr. (297,50 kr. / 1 kg.) Travel Edition Et udvalg af Amerikas ultimative miniaturer til at dele 500g Hershey's 185,00 kr. (370,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Nutella-hasselnøddesmør med kakao 350g Nutella 75,00 kr. (214,29 kr. / 1 kg.) Lindt LINDOR-rør blandede chokolader med saltet karamel Lindt 279,00 kr. (720,93 kr. / 1 kg.) Summerbird Organic Tapas 100g Summerbird 158,00 kr. (1.580,00 kr. / 1 kg.) Chokoladeovertrukne vingummier - dragée Box the Original 119,00 kr. (476,00 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Twix Bar, 50g Twix 19,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Mellow Chocolate Black Oat Fields of Denmark 53g Mellow 59,00 kr. (1.113,21 kr. / 1 kg.) Travel Edition Kinder hvid chokoladeblanding med Kinder Bueno White, Kinder Schoko-Bons White og Duplo White Kinder 95,00 kr. (693,43 kr. / 1 kg.) Mellow Chocolate 7-bar bundle 7 x 53g Mellow 349,00 kr. (940,70 kr. / 1 kg.) Summerbird Organic Piemonte Blond 110g Summerbird 90,00 kr. (818,18 kr. / 1 kg.) The Timeless Masterpieces Ballotin (500 g) indeholder +/- 42 ikoniske Neuhaus-chokolader Neuhaus 459,00 kr. (918,00 kr. / 1 kg.) Summerbird Økologisk Valencia 71% 110g Summerbird 90,00 kr. (818,18 kr. / 1 kg.) Karamel Kompagniet -Hammershus - 170g fløde- og lakridskaramel i chokolade KK 159,00 kr. (530,00 kr. / 1 kg.) Karl Fazer-mælkechokolade‑rejseæske 295g Karl Fazer 105,00 kr. (355,93 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Merci Finest Selection Gold 250g Merci 75,00 kr. (300,00 kr. / 1 kg.) MERCI-BUY 2 FOR 119.00 Travel Edition Heinemann Edition Simply Chocolate Hand-Luggage bar 40g Simply Chocolate 19,00 kr. (475,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Raffaello-tinæske med 30 pralinéer Raffaello 189,00 kr. (630,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Maltesers Truffles med maltfyld og stykker af honningknas overtrukket med mælkechokolade. Maltesers 129,00 kr. (645,00 kr. / 1 kg.) Reese's Peanut Butter Cups 385g Reese's 139,00 kr. (361,04 kr. / 1 kg.) Travel Edition SMARTIES Cool Creature 20(4x34g) N2 XN Smarties 165,00 kr. (1.213,24 kr. / 1 kg.) Friis-Holm Dark Chocolate pose 60g Friis-Holm 109,00 kr. (1.816,67 kr. / 1 kg.) 1 2 3 4 5