Filter Sortering Sortering Filter Sortering Sorteringsmuligheder Relevans Pris: Laveste først Pris: Højeste først Navn: A–Å Navn: Å–A Mærke: A–Å Nye produkter Produktlinje Produktlinje Bag Gifting MW Multipack Medium MW Multipack Small MW Pouch Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Skanda Winegums Oprindelsesland Oprindelsesland Danmark Diverse Finland Indien Irland Italien Kina Nederlandene Norge Polen Schweiz Skandinavien Slovakiet Spanien Storbritannien Sverige Tjekkiet Tyrkiet Tyskland Specielle udgaver Specielle udgaver Heinemann Edition Travel Edition Pris Pris Fra Til Mærke Mærke Ahlgrens Bamsemums Cavendish & Harvey Chupa Chups Cloetta Fisherman's Friend Ga-Jol Haribo Hubba Bubba Jelly Bean Katjes Laban Lakrids by Bülow Lakritsi Läkerol Malaco Maoam Marianne Mentos Moomin Nutella Panda PEZ Pingvin Ricola Salmiakki Skipper Skipper's Pipes Skittles Skolekridt Stimorol The Mallow Tic Tac True Tutti Frutti Tyrkisk Peber Van Slooten Wally & Whiz Werther's Wrigley's Kategori Kategori Candy Chewing gum Fruit Gum / Liquorice Karamel Konfekture/Nonfood sæt22 Liquorice miscellaneous Popcorn7 Skumfiduser11 Tyggeslik9 192 Vare(r) Everyday Low Price Multibuy Malaco Favorit Mix, 450g Malaco 69,00 kr. (153,33 kr. / 1 kg.) MALACO-BUY 2 FOR 109.00 Travel Edition Malaco Family Box 219g Malaco 125,00 kr. (570,78 kr. / 1 kg.) Mentos sukkerfrit tyggegummi med sødestoffer og smag af spearmint Mentos 45,00 kr. (661,76 kr. / 1 kg.) Wrigley's EXTRA Eucalyptus tyggegummi 98g Wrigley's 75,00 kr. (765,31 kr. / 1 kg.) Mentos Gum Juice Burst Yellow sukkerfri, 120g Mentos 49,00 kr. (408,33 kr. / 1 kg.) Läkerol Sea Salt, 4 pakker, 4 x 25g Läkerol 49,00 kr. (490,00 kr. / 1 kg.) Multibuy Panda Choco & Lakrits 330 g Panda 75,00 kr. (227,27 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 PANDA-BUY 4 GET 1 FREE Pingvin saltlakrids 270g Pingvin 59,00 kr. (218,52 kr. / 1 kg.) Wrigley's EXTRA White Sweet Mint tyggegummi 98g Wrigley's 75,00 kr. (765,31 kr. / 1 kg.) Travel Edition Chupa Chups Crazyplane med slikkepind, 12g Chupa Chups 39,00 kr. (3.250,00 kr. / 1 kg.) Jelly Bean Factory slikbønner Jelly Bean 105,00 kr. (362,07 kr. / 1 kg.) Multibuy Panda Soft&Fresh Licorice Original 550g Panda 59,00 kr. (107,27 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 PANDA-BUY 4 GET 1 FREE Mentos Bubble Gum, sukkerfri, 120g Mentos 49,00 kr. (408,33 kr. / 1 kg.) Travel Edition Pick & Mix Cup med nogle af de bedste varianter fra Norge og Danmark Cloetta 99,00 kr. (170,69 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Tyrkisk Peber Hot & Sour 400g Tyrkisk Peber 65,00 kr. (162,50 kr. / 1 kg.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 109.00 Fazer Lakritsi Original lakridsstænger i en transportæske Lakritsi 95,00 kr. (237,50 kr. / 1 kg.) Travel Edition Van Slooten Travel Bags 340g vegansk og glutenfri - Syrlig vingummi med smag af lemonade Van Slooten 55,00 kr. (161,76 kr. / 1 kg.) Travel Edition Chupa Chups blandede slikkepinde i en pose med smagene surt æble, sur citron og sur jordbær Chupa Chups 69,00 kr. (230,00 kr. / 1 kg.) Lakrids overtrukket med havsalt og dulcechokolade Lakrids by Bülow 155,00 kr. (574,07 kr. / 1 kg.) Multibuy Travel Edition Skittles tyggeslik overtrukket med sukker, med smag af vilde bær 318g Skittles 75,00 kr. (235,85 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 SKITTLES-BUY 2 FOR 109.00 Lakrids overtrukket med mørk chokolade og havsalt. Lakrids by Bülow 155,00 kr. (574,07 kr. / 1 kg.) Van Slooten FRUIT DROPS Van Slooten 35,00 kr. (175,00 kr. / 1 kg.) Fisherman's Friend Original Menthol & Eucalyptus 4 x 25g Fisherman's Friend 55,00 kr. (550,00 kr. / 1 kg.) Lakrids overtrukket med hvid chokolade, salmiak og sukker Lakrids by Bülow 155,00 kr. (574,07 kr. / 1 kg.) Multibuy Travel Edition The Jelly Bean Sour Mix 175g Jelly Bean 49,00 kr. (280,00 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 JELLY BEAN-BUY 4 GET 1 FREE Dansk gourmetvingummi baseret på naturlige ingredienser. Vingummi med limesmag og surt citronovertræk. Wally & Whiz 99,00 kr. (412,50 kr. / 1 kg.) Läkerol Orginal 4 pakker 4 x 25g Läkerol 49,00 kr. (490,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Chupa Chups sukkerfri slikkepinde med frugtsmag (jordbær, kirsebær og cola) Chupa Chups 45,00 kr. (681,82 kr. / 1 kg.) Travel Edition Läkerol sukkerfri lakridspastiller med smag af stærk peber, indeholder sødestoffer. Läkerol 49,00 kr. (490,00 kr. / 1 kg.) Fazer Tyrkisk Peber lakrids med peberfyld i en transportæske Tyrkisk Peber 95,00 kr. (237,50 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Tyrkisk Peber i pose 400g Tyrkisk Peber 65,00 kr. (162,50 kr. / 1 kg.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 109.00 Haribo Matador i bøtte, 1000g Haribo 99,00 kr. (99,00 kr. / 1 kg.) Ricola orginale urtebolsjer uden sukker 75g Ricola 45,00 kr. (600,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Katjes vegansk lakrids - Fremstillet uden animalsk gelatine, ingen kunstig farve Katjes 45,00 kr. (112,50 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Multibuy Malaco Djungelvrål, 450g Malaco 69,00 kr. (153,33 kr. / 1 kg.) MALACO-BUY 2 FOR 109.00 Multibuy Travel Edition Skittles tyggeslik overtrukket med sukker, med smag af syrlig frugt 318g Skittles 75,00 kr. (235,85 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 SKITTLES-BUY 2 FOR 109.00 Läkerol Cactus, 4 pakker, 4 x 25g Läkerol 49,00 kr. (490,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Mentos Jumboroll tyggepastiller med smag af bær: kirsebær, blåbær og hindbær Mentos 75,00 kr. (253,38 kr. / 1 kg.) Läkerol Raspberry/Licorice 4x25g Läkerol 49,00 kr. (490,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Heinemann Edition Lakrids med hvid chokolade og smag af milkshake Lakrids by Bülow 155,00 kr. (574,07 kr. / 1 kg.) 1 2 3 4 5