Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Dubai Style Freia Tablet Standard Karl Fazer Tablet Standard Lindt Lindor Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Milka Pouch Milka Tablet Medium Milka Tablet Small MW Bags Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Singles MW Tins Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Small Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria Canada Denmark EU Finland France Germany Great Britain Hungary Italy Lithuania Netherlands Norway Poland Slovakia Sweden Switzerland USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Barebells Bounty Box the Original Celebrations ChocoMe Cloetta Daim Dumle Fazermint Ferrero Ferrero Rocher Freia Friis-Holm Geisha Godiva Guylian Hershey's Karl Fazer Kex Kinder KitKat KK Lindt Liquer Fills M&M’s Maltesers Marabou Mars Mellow Merci Milka Milky Way Nestlé Neuhaus Niederegger Nutella Quality Street Raffaello Reese's Riesen Ritter Sport Simply Chocolate Smarties Smash Snickers Summerbird The Mallow Toblerone Toffifee Toms Tony's Twix Category Category Bar Chocolate Chocolate Bar Chocolate Lentils Confectionery / Nonfood Sets filled Chocolate Marzipan miscellaneous Praline 380 Item(s) Anthon Berg Mini Marzipan Bars 171g Anthon Berg 65,00 kr. (380,12 kr. / 1 kg) Friis-Holm Chocolate Gold winners collection 100g Friis-Holm 279,00 kr. (2.790,00 kr. / 1 kg) Neuhaus Pistachio Collection 85g Neuhaus 165,00 kr. (1.941,18 kr. / 1 kg) Travel Edition Guylian Master Selection 117g Guylian 139,00 kr. (1.188,03 kr. / 1 kg) Travel Edition FREIA 220G WITH DAIM Freia 55,00 kr. (250,00 kr. / 1 kg) Travel Edition Milka Messages tablet 300g Milka 55,00 kr. (183,33 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy Snickers Bar, 50g Snickers 19,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Travel Edition M&M'S Mini Choco milk chocolate lentils in a sugar shell M&M’s 85,00 kr. (274,19 kr. / 1 kg) Neuhaus Ballotin Dark 500g Neuhaus 459,00 kr. (918,00 kr. / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise, 80g Kinder 79,00 kr. (987,50 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy AFTER EIGHT Raspberry without Mint 200g After Eight 69,00 kr. (345,00 kr. / 1 kg) AFTER EIGHT-BUY 2 FOR 189.00 Responsible Choice Tony's Chocolonely Fairtrade Milk Chocolate with at least 32% cacao solids and hazelnuts. Made in Belgium. 240g Tony's 85,00 kr. (354,17 kr. / 1 kg) Mellow Chocolate Coffee Colombia 53g Mellow 59,00 kr. (1.113,21 kr. / 1 kg) Travel Edition Marabou Nut Choc 170g Marabou 49,00 kr. (288,24 kr. / 1 kg) Niederegger Classics 375g Niederegger 199,00 kr. (530,67 kr. / 1 kg) Maltesers Bucket milk chocolate, 440g Maltesers 189,00 kr. (429,55 kr. / 1 kg) Special Offer Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Milk 212g Lindt 99,00 kr. (466,98 kr. / 1 kg) Was 139,00 kr. - 40,00 kr. The reduced price is valid until 31/10/26 Everyday Low Price Multibuy Mars Bar, 51g Mars 19,00 kr. (372,55 kr. / 1 kg) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Godiva Tower Napolitans 225g Godiva 149,00 kr. (662,22 kr. / 1 kg) Travel Edition FREIA 220G MILK CHOCOLATE Freia 55,00 kr. (250,00 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy DAIM 250G MINI MILK CARAMEL Daim 95,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg) DAIM-BUY 2 FOR 129.00 Summerbird Coffee Lovers 100g, organic Summerbird 66,00 kr. (660,00 kr. / 1 kg) Chocolate coated Winegums - Dragées Box the Original 69,00 kr. (600,00 kr. / 1 kg) Lindt assorted Napolitains with salted caramel Lindt 289,00 kr. (578,00 kr. / 1 kg) Travel Edition Marabou DAIM 170g Marabou 49,00 kr. (288,24 kr. / 1 kg) Geisha Travel Box 295g Geisha 105,00 kr. (355,93 kr. / 1 kg) Chocolate coated Winegums - Dragées Box the Original 119,00 kr. (476,00 kr. / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition AFTER EIGHT Orange 400g After Eight 119,00 kr. (297,50 kr. / 1 kg) Travel Edition America's ultimate miniatures sharing assortment 500g Hershey's 185,00 kr. (370,00 kr. / 1 kg) Travel Edition Nutella hazelnut spread with cocoa 350g Nutella 75,00 kr. (214,29 kr. / 1 kg) Anthon Berg Petit Nougat 225g Anthon Berg 85,00 kr. (377,78 kr. / 1 kg) Karl Fazer Salty Toffee Crunch Chocolate 250g Karl Fazer 65,00 kr. (260,00 kr. / 1 kg) Lindt LINDOR Tube assorted chocolates with salted caramel Lindt 279,00 kr. (720,93 kr. / 1 kg) Summerbird Organic Tapas 100g Summerbird 158,00 kr. (1.580,00 kr. / 1 kg) Member Price Travel Edition Lindt Swiss Masterpieces dark chocolate pralines 140g Lindt 179,00 kr. (1.278,57 kr. / 1 kg) Standard price 229,00 kr. (1.635,71 kr. / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 Chocolate coated Winegums - Dragées Box the Original 229,00 kr. (763,33 kr. / 1 kg) Chocolate coated Winegums - Dragées Box the Original 119,00 kr. (476,00 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy Twix Bar, 50g Twix 19,00 kr. (380,00 kr. / 1 kg) MIXBONUS-BUY 2 FOR 29.00 Mellow Chocolate Black Oat Fiels of Denmark 53g Mellow 59,00 kr. (1.113,21 kr. / 1 kg) Travel Edition Kinder white chocolate mix with Kinder Bueno White, Kinder Schoko-Bons White, and Duplo White Kinder 95,00 kr. (693,43 kr. / 1 kg) 1 2 3 4 5