Filter Sortering Sortering Filter Sortering Sorteringsmuligheder Relevans Pris: Laveste først Pris: Højeste først Navn: A–Å Navn: Å–A Mærke: A–Å Nye produkter Produktlinje Produktlinje Dubai Style Lindt Lindor Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Lindt Thins Lindt Wafer Oprindelsesland Oprindelsesland Italien Schweiz Tyskland Specielle udgaver Specielle udgaver Travel Edition Pris Pris Fra Til Mærke Mærke Lindt 32 Vare(r) Special Offer Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Milk 212 g Lindt 99,00 kr. (466,98 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 40,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Special Offer Lindt Dubai Style chokoladebar 150 g Lindt 99,00 kr. (660,00 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 40,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Lindt praliner af mælkechokolade i Dubai-stil fyldt med pistaciecreme og sprød kadayif Lindt 159,00 kr. (1.766,67 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt Lindor Tube Milk 400g Lindt 299,00 kr. (747,50 kr. / 1 kg.) Assorterede Lindt Napolitains med saltet karamel Lindt 289,00 kr. (578,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt LINDOR Tube Assorted with Pistachio 387g Lindt 299,00 kr. (772,61 kr. / 1 kg.) Member Price Travel Edition Lindt Swiss Masterpieces pralinéer af mørk chokolade 140g Lindt 179,00 kr. (1.278,57 kr. / 1 kg.) Standardpris 229,00 kr. (1.635,71 kr. / 1 kg.) Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Lindt Swiss Masterpieces pralinéer af chokolade Lindt 269,00 kr. (1.393,78 kr. / 1 kg.) Special Offer Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Assorteret 212 g Lindt 99,00 kr. (466,98 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 40,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Special Offer Lindt Tokyo Style chokoladebar 145 g Lindt 109,00 kr. (751,72 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 30,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Everyday Low Price Lindt Gold Bar Milk Hazelnut 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Lindt Silver Bar Dark Berry Almond 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Gold Bar Milk Almond Pistachio 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Lindt Gold Bar Milk Raisin Hazelnut 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Special Offer Lindt-bar af mælkechokolade i Dubai-stil fyldt med pistaciemasse og kadayif Lindt 99,00 kr. (682,76 kr. / 1 kg.) Før 139,00 kr. - 40,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Everyday Low Price Travel Edition Lindt Gold Bar Milk Hazelnut Mix Messages 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt Lindor Tube Assorted 400g Lindt 299,00 kr. (747,50 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Lindt Silver Bar Dark Hazelnut 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Lindt Silver Bar Dark 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Travel Edition Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 500g Lindt 229,00 kr. (458,00 kr. / 1 kg.) Lindt Swiss Thins mørk chokolade Lindt 145,00 kr. (805,56 kr. / 1 kg.) Lindt Swiss Thins mælkechokolade Lindt 145,00 kr. (805,56 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt Lindor Tube Silver med fire smagsvarianter (mælk, hasselnød, mælk og hvid, dobbelt chokolade) 400g Lindt 299,00 kr. (747,50 kr. / 1 kg.) Lindt-bar af mælkechokolade i Dubai-stil fyldt med pistaciecreme og sprød kadayif Lindt 59,00 kr. (1.475,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt Napolitains blandede chokolader inklusive milk pistachio Lindt 289,00 kr. (578,00 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt LINDOR fyldte mælkechokolader i en hjerteformet æske Lindt 165,00 kr. (825,00 kr. / 1 kg.) Lindt LINDOR-rør blandede chokolader med saltet karamel Lindt 279,00 kr. (720,93 kr. / 1 kg.) Mini Pralines Box Gold 155g Lindt 199,00 kr. (1.283,87 kr. / 1 kg.) Travel Edition Lindt Napolitains i en stor, genlukkelig pose til at dele Lindt 329,00 kr. (494,74 kr. / 1 kg.) Everyday Low Price Lindt Gold Bar Milk 300g Lindt 119,00 kr. (396,67 kr. / 1 kg.) Udsolgt Travel Edition Lindt Lindor Tube Dark Selection 387g Lindt 299,00 kr. (772,61 kr. / 1 kg.) Udsolgt Choco Wafer Assorted 138g Lindt 109,00 kr. (789,86 kr. / 1 kg.)