Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Gifting MW Multipack Medium MW Multipack Small MW Pouch Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Skanda Winegums Country of origin Country of origin China Czech Republic Denmark Finland Germany Great Britain India Ireland Italy miscellaneous Netherlands Norway Poland Scandinavia Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand Ahlgrens Bamsemums Cavendish & Harvey Chupa Chups Cloetta Fisherman's Friend Ga-Jol Haribo Hubba Bubba Jelly Bean Katjes Laban Läkerol Lakrids by Bülow Lakritsi Malaco Maoam Marianne Mentos Moomin Nutella Panda PEZ Pingvin Ricola Salmiakki Skipper Skipper's Pipes Skittles Skolekridt Stimorol The Mallow Tic Tac True Tutti Frutti Tyrkisk Peber Van Slooten Wally & Whiz Werther's Wrigley's Category Category Candy Chewing gum Chewy Candy Confectionery / Nonfood Sets Fruit Gum / Liquorice Liquorice Marshmallows miscellaneous Popcorn Toffee / Fudge 192 Item(s) Travel Edition Haribo Sailor Mix 700g Haribo 95,00 kr. (135,71 kr. / 1 kg) Stimorol Spearmint 10 pack 140g Stimorol 65,00 kr. (464,29 kr. / 1 kg) Travel Edition Tic Tac Lilliput Strawberry 228g Tic Tac 125,00 kr. (548,25 kr. / 1 kg) The Mallows - Flaked Salt & Dark Belgian Choc The Mallow 69,00 kr. (766,67 kr. / 1 kg) The Mallows - Coffee & Caramel, salt & white choc The Mallow 69,00 kr. (766,67 kr. / 1 kg) The Mallows - Caramel filled mallows & Crunchy Toffee The Mallow 59,00 kr. (1.072,73 kr. / 1 kg) Ahlgrens Bilar Limousiner 390g Ahlgrens 95,00 kr. (243,59 kr. / 1 kg) Multibuy Travel Edition The Jelly Bean Gourmet 175g Jelly Bean 49,00 kr. (280,00 kr. / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 JELLY BEAN-BUY 4 GET 1 FREE WO Cream Candies 1000g Werther's 115,00 kr. (115,00 kr. / 1 kg) Travel Edition Malaco Allsorts assorted liquorice sugar candies Cloetta 109,00 kr. (136,25 kr. / 1 kg) Travel Edition Cloetta English Winegum Duo tower 800g Cloetta 109,00 kr. (136,25 kr. / 1 kg) Travel Edition Van Slooten Travel Mix Fruit VEGAN XL 800g Van Slooten 99,00 kr. (123,75 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy Marianne Mix peppermint candies 350g Marianne 69,00 kr. (197,14 kr. / 1 kg) MARIANNE-BUY 2 FOR 95.00 Travel Edition Mentos Jumboroll Fruit 8x37g Mentos 75,00 kr. (253,38 kr. / 1 kg) Skipper´s Pipes Original 18-pack Skipper's Pipes 85,00 kr. (277,78 kr. / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbear Candy Tin 120g Haribo 89,00 kr. (741,67 kr. / 1 kg) Travel Edition Haribo Pick&Party Pouch Minis 748g Haribo 149,00 kr. (199,20 kr. / 1 kg) Multibuy Panda Licoricemix Original 400g Panda 59,00 kr. (147,50 kr. / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 PANDA-BUY 4 GET 1 FREE Travel Edition Van Slooten Pretty Pink Cadillacs 320g Van Slooten 55,00 kr. (171,88 kr. / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy Malaco Gott & Blandat Fruity Bites 450g Malaco 69,00 kr. (153,33 kr. / 1 kg) MALACO-BUY 2 FOR 109.00 Van Slooten liquorice figures 360g Van Slooten 55,00 kr. (152,78 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Mentos Jumbo Beach Mix 296g Mentos 65,00 kr. (219,59 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Haribo Goldbears Pouch 750g Haribo 95,00 kr. (126,67 kr. / 1 kg) Out of stock Lakrids by Bülow Selection Box Love 435g Lakrids by Bülow 349,00 kr. (802,30 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Mentos Jumboroll chewy sweets in various fruit flavors Mentos 75,00 kr. (250,00 kr. / 1 kg) Out of stock Wally and Whiz Winegums A Taste of Denmark Box 3 cubes of 140g Wally & Whiz 225,00 kr. (535,71 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Haribo Twin Snakes 700g Haribo 95,00 kr. (135,71 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition HARIBO Pixel 650g Haribo 79,00 kr. (121,54 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Chupa Chups Forever Fun suitcase with lollipops and pocketgames Chupa Chups 129,00 kr. (1.343,75 kr. / 1 kg) Out of stock Wrigley's EXTRA Peppermint chewing gum Wrigley's 75,00 kr. (765,31 kr. / 1 kg) Out of stock Travel Edition Heinemann Edition Katjes Al Paka Cola 400g Katjes 45,00 kr. (112,50 kr. / 1 kg) Out of stock Cloetta Paskeskum 100g Cloetta 135,00 kr. (187,50 kr. / 1 kg) 1 2 3 4 5