Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Cool Elixir Cool Elixir Woman Cool Water Woman Price Price From To Brand Brand Davidoff Parfums Scent Scent mixed woody amber fruity-fresh 7 Item(s) Davidoff Parfums Cool Elixir Parfum 100 ml Davidoff Parfums 769,00 kr. (769,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Elixir Woman Parfum 50 ml Davidoff Parfums 549,00 kr. (1.098,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Elixir Parfum Red Intense 100 ml Davidoff Parfums 749,00 kr. (749,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Elixir Parfum Red Intense 50 ml Davidoff Parfums 479,00 kr. (958,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Elixir Parfum Red Intense 50 ml Davidoff Parfums 469,00 kr. (938,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Elixir Parfum 50 ml Davidoff Parfums 569,00 kr. (1.138,00 kr. / 100 ml) Davidoff Parfums Cool Water Woman Reborn Eau de Parfum Intense 50 ml Davidoff Parfums 429,00 kr. (858,00 kr. / 100 ml)