Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line All Mascaras Lash Queen Nudit Powercell Skinmunity Prodigy Cellglow Prodigy Powercell Re-Plasty Special editions Special editions Travel Edition Price Price From To Brand Brand Helena Rubinstein 13 Item(s) Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Lotion (Reno) 200 ml Helena Rubinstein 1.499,00 kr. (749,50 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Prodigy Powercell Cell-in-Lotion 200 ml Helena Rubinstein 1.199,00 kr. (599,50 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml Helena Rubinstein 1.999,00 kr. (13.326,67 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks Mascara N° 01 Scandalous Black waterproof Helena Rubinstein 299,00 kr. (4.600,00 kr. / 100 g) Helena Rubinstein Powercell Skinmunity 24h Youth Reinforcing Eye Cream 15 ml Helena Rubinstein 849,00 kr. (5.660,00 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Prodigy Life Glow Emulsion 100 ml Helena Rubinstein 3.999,00 kr. (3.999,00 kr. / 100 ml) Travel Edition Helena Rubinstein Re-plasty Face Care Set Helena Rubinstein 6.199,00 kr. Helena Rubinstein Nudit Déodorant Roll-On Anti-Transpirant 50ml Helena Rubinstein 229,00 kr. (458,00 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Re-Plasty Age Recovery Night Cream 100 ml Helena Rubinstein 4.999,00 kr. (4.999,00 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Eye Cream 15 ml Helena Rubinstein 1.299,00 kr. (8.660,00 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Re-plasty Profiller Concentrate 50 ml Helena Rubinstein 3.299,00 kr. (6.598,00 kr. / 100 ml) Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Skin Rehab Youth Grafter Regenerating Night Serum 50 ml Helena Rubinstein 1.899,00 kr. (3.798,00 kr. / 100 ml) Out of stock Helena Rubinstein Cleansing Sensation Complete Eye Make-up Remover 125ml Helena Rubinstein 299,00 kr. (239,20 kr. / 100 ml)