Filter Sortering Sortering Filter Sortering Sorteringsmuligheder Relevans Pris: Laveste først Pris: Højeste først Navn: A–Å Navn: Å–A Mærke: A–Å Nye produkter Specielle udgaver Specielle udgaver Heinemann Edition Travel Edition Pris Pris Fra Til Mærke Mærke 1800 1-Enkelt AERIS Cocktails Alexander Amarula Aperol Bacardi Bache-Gabrielsen Baileys Bornholm Bottega Boulard Braastad Bumbu Rum Campari Camus Captain Morgan Carlos I Casamigos Chymos Cockburn's Codigo Cointreau Courvoisier Dead Man's Disaronno Don Julio Tequila Dooley's Dr. Nielsen Drambuie Edinburgh Fernet Branca Fireball Flor de Caña Frangelico Ga-Jol Gammel Dansk Graham's Grand Marnier Harvey's Hennessy Jack Daniel's Jim Beam Jägermeister Kahlua Kirsberry Koskenkorva Larsen Licor 43 Lillet Louis XIII Maestro Dobel Malibu Martell Martini Metaxa Molinari Mozart Nordso Olmeca Padre azul Pallini Patrón Pernod Pitu Pyrat Rastoff Rémy Martin Renault Sandeman Sarti Shanky's Whip Sierra Skrewball Sma Southern Comfort St. Remy Tanqueray Taylor's Teremana The Kraken Tio Pepe Underberg Williams & Humbert Xanté Yeni Raki Kategori Kategori Andet Andre likører Anejo Aperitif Bitter Blanco Brandy fransk Brandy græsk Brandy spansk Cognac Cremelikør Frugtlikør Frugtvin Fruity Brandy Grappa Korn miscellaneous Spirits Portvin Premix Raki Reposado Sherry Tequila Urtelikør Vermouth italiensk Oprindelsesland Oprindelsesland Belgien Brasilien Canada Cypern Danmark Diverse Finland Frankrig Grækenland Guyana Irland Italien Jamaica Mexico Nederlandene Nicaragua Norge Portugal Spanien Storbritannien Sverige Tyskland USA Østrig 229 Vare(r) Baileys Mint Chocolate 1L Baileys 189,00 kr. (189,00 kr. / 1 l.) Travel Edition Jägermeister Urtelikør 35 % 2 x 1L dobbeltpakke Jägermeister 269,00 kr. (134,50 kr. / 1 l.) Jack Daniel's Tennessee Blackberry Liqueur 35 % 1L Jack Daniel's 229,00 kr. (229,00 kr. / 1 l.) Sierra Lime 18 % 1L Sierra 155,00 kr. (155,00 kr. / 1 l.) Jägermeister Liqueur 35 % 1,75L partypack Jägermeister 279,00 kr. (159,43 kr. / 1 l.) Everyday Low Price Multibuy Baileys Irish Cream Likør 17 % 0,05L PET Baileys 35,00 kr. (700,00 kr. / 1 l.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 57.00 Don Julio 1942 Tequila 38 % 0,7L Don Julio Tequila 1.549,00 kr. (2.212,86 kr. / 1 l.) Larsen VS Cognac 40 % 1L Larsen 289,00 kr. (289,00 kr. / 1 l.) Rémy Martin VSOP Cognac 40 % 1L Rémy Martin 549,00 kr. (549,00 kr. / 1 l.) Pitu Cachaca 38 % 1L Pitu 119,00 kr. (119,00 kr. / 1 l.) responsiblechoice Metaxa Greek Orange 33 % 1L Metaxa 139,00 kr. (139,00 kr. / 1 l.) Sandeman Founders Reserve Port 20 % 1L Sandeman 175,00 kr. (175,00 kr. / 1 l.) Don Julio Reposado Tequila 38 % 0,7L Don Julio Tequila 469,00 kr. (670,00 kr. / 1 l.) Everyday Low Price Multibuy Mozart Chocolate Cream-likør 17 % 0,05L Mozart 45,00 kr. (900,00 kr. / 1 l.) MIXBONUS-BUY 2 FOR 57.00 Fernet Branca Bitter 39 % 1L Fernet Branca 195,00 kr. (195,00 kr. / 1 l.) Olmeca Gold Tequila 35 % 1L Olmeca 259,00 kr. (259,00 kr. / 1 l.) Travel Edition Nordsø Bitter, bitter, 30 % vol. 12x2 cl. Nordso 129,00 kr. (537,50 kr. / 1 l.) responsiblechoice Baileys Salted Caramel Liqueur 17 % 1L Baileys 189,00 kr. (189,00 kr. / 1 l.) Bottega Raspberry Liqueur 15 % 0,5L Bottega 139,00 kr. (278,00 kr. / 1 l.) Patrón Tequila Reposado 40 % 1L gaveæske Patrón 629,00 kr. (629,00 kr. / 1 l.) Små Grønne Pomegranate Liquorice Likør 16,4 % 1L Sma 125,00 kr. (125,00 kr. / 1 l.) 1800 Milenio Tequila 38 % 0,7L gaveæske 1800 1.549,00 kr. (2.212,86 kr. / 1 l.) Everyday Low Price Gammel Dansk Bitter Dram 38 % 1L* Gammel Dansk 159,00 kr. (159,00 kr. / 1 l.) Travel Edition Graham's Tawny Travel Pack 3 x 0,2L 20 %, bestående af: Graham´s The Tawny Port, Graham's 10y Port, Graham's 20y Port Graham's 329,00 kr. (548,33 kr. / 1 l.) Koskenkorva Espresso Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) Edinburgh Elderflower Liqueur 20 % 0,5L Edinburgh 125,00 kr. (250,00 kr. / 1 l.) Courvoisier VSOP Cognac 40 % 1L Courvoisier 619,00 kr. (619,00 kr. / 1 l.) Don Julio Anejo Tequila 38 % 0,7L Don Julio Tequila 499,00 kr. (712,86 kr. / 1 l.) Underberg Bitter 44 % 5x0,02L Underberg 39,00 kr. (390,00 kr. / 1 l.) Bumbu Cream romlikør 15 % 0,7L Bumbu Rum 249,00 kr. (355,71 kr. / 1 l.) PATRON XO CAFE 35 % 70CL Patrón 389,00 kr. (555,71 kr. / 1 l.) AERIS Picante (16,9 %) 100 ml AERIS Cocktails 99,00 kr. (990,00 kr. / 1 l.) Everyday Low Price Jim Beam Apple Likør 32,5 % 1L* Jim Beam 149,00 kr. (149,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Green Apple Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) Martell Cordon Bl.Cog.40 % 1L GP, gaveæske Martell 2.299,00 kr. (2.299,00 kr. / 1 l.) AERIS Espresso Martini (18,8 %) 200 ml AERIS Cocktails 169,00 kr. (845,00 kr. / 1 l.) Maestro Dobel 50 Cristalino Tequila 35 % 0,7L gaveæske Maestro Dobel 1.349,00 kr. (1.927,14 kr. / 1 l.) Martini Fiero 15 % 1L Martini 89,00 kr. (89,00 kr. / 1 l.) Don Julio 70 Anejo Cristalino Tequila 35 % 0,7L gaveæske Don Julio Tequila 649,00 kr. (927,14 kr. / 1 l.) Metaxa Amphora 7* Brandy 40 % 1L gaveæske Metaxa 155,00 kr. (155,00 kr. / 1 l.) 1 2 3 4 5