Filter Sortering Sortering Filter Sortering Sorteringsmuligheder Relevans Pris: Laveste først Pris: Højeste først Navn: A–Å Navn: Å–A Mærke: A–Å Nye produkter Oprindelsesland Oprindelsesland Finland Pris Pris Fra Til Mærke Mærke Koskenkorva 14 Vare(r) Koskenkorva Espresso Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Blueberry Cardamom Liqueur 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) responsiblechoice Koskenkorva Strawberry Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 99,00 kr. (198,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Green Apple Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) responsiblechoice Koskenkorva Salmiakki Raspberry Likør 30 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Rhubarb Likør 21 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.) Special Offer Koskenkorva Vodka 40 % 1L Koskenkorva 139,00 kr. (139,00 kr. / 1 l.) Før 175,00 kr. - 36,00 kr. Den nedsatte pris gælder indtil 31/10/26 Koskenkorva Daiquiri Raspberry Wodka 15 % 0,5L Koskenkorva 99,00 kr. (198,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Mojito 15 % 0,5 l Koskenkorva 109,00 kr. (218,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva-vodka 40 % 0,5L PET Koskenkorva 89,00 kr. (178,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Vodka Climate Action 40 % 1L Koskenkorva 135,00 kr. (135,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Salmiakki Likør 30 % 0,5L PET Koskenkorva 75,00 kr. (150,00 kr. / 1 l.) Koskenkorva Viina 38 % Vodka 1L PET Koskenkorva 99,00 kr. (99,00 kr. / 1 l.) responsiblechoice Koskenkorva Minttu Likør 35 % 0,5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l.)