Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Relevance Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Country of origin Country of origin Finland Price Price From To Brand Brand Koskenkorva 14 Item(s) Koskenkorva Espresso Liqueur 21% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Blueberry Cardamom Liqueur 21% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l) Responsible Choice Koskenkorva Strawberry Liqueur 21% 0.5L Koskenkorva 99,00 kr. (198,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Green Apple Liqueur 21% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l) Responsible Choice Koskenkorva Salmiakki Raspberry Liqueur 30% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Rhubarb Liqueur 21% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l) Special Offer Koskenkorva Vodka 40% 1L Koskenkorva 139,00 kr. (139,00 kr. / 1 l) Was 175,00 kr. - 36,00 kr. The reduced price is valid until 31/10/26 Koskenkorva Daiquiri Raspberry Wodka 15% 0.5L Koskenkorva 99,00 kr. (198,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Mojito 15% 0.5L Koskenkorva 109,00 kr. (218,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Vodka 40% 0.5L PET Koskenkorva 89,00 kr. (178,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Vodka Climate Action 40% 1L Koskenkorva 135,00 kr. (135,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Salmiakki Liqueur 30% 0.5L PET Koskenkorva 75,00 kr. (150,00 kr. / 1 l) Koskenkorva Viina 38% Vodka 1L PET Koskenkorva 99,00 kr. (99,00 kr. / 1 l) Responsible Choice Koskenkorva Minttu Liqueur 35% 0.5L Koskenkorva 105,00 kr. (210,00 kr. / 1 l)